perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dash në anglisht

Fjalë: dash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): aries, bellwether, idiot, mouton, ram, yuk
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht dash, dash xhamuca, dash peza, dash gjoka, dash gezari, dash games, dash në anglisht, aries në shqip
dash në anglisht

Fjalë të ngjashme

kripë wikipedia krevat bebesh