perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në anglisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (24): chamber, house, infirmary, room, compartment, ventricle, apartment, peace, peacetime, amicable, indoor, irenic, pacific, peaceable, peaceful, valet, classroom, closet, housing, auditorium, gymnasium, hall, saloon, ward
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht dhomë, dhomë në anglisht, chamber në shqip
dhomë në anglisht