perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në anglisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (14): outrage, rape, violence, abruptness, boisterousness, fierceness, fiercer, impetuosity, precipitation, rapidity, turbulence, vehemence, constraint, force
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht dhunë, dhunë në anglisht, outrage në shqip
dhunë në anglisht

Fjalë të ngjashme

moho khurd tufë lulesh