perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në anglisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (22): bestowal, bestowing, bestowment, boon, bounty, donation, gift, grant, gratuity, present, assist, attend, attendant, attending, current, preset, reigning, offering, keepsake, freebie, souvenir, testimonial
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht dhuratë, dhuratë në anglisht, bestowal në shqip
dhuratë në anglisht

Fjalë të ngjashme

john curtis arij mousa