perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

disa në anglisht

Fjalë: disa (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): couple, divers, few, several, some
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht disa, disa zakone shqiptare, disa sjelljet e kafsheve, disa rekorde gines, disa pyetje per intervista, disa profesione, disa në anglisht, couple në shqip
disa në anglisht