perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dokument në anglisht

Fjalë: dokument (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (7): act, certificate, doc, document, letter, voucher, writing
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht dokument, dokument zyrtar, dokument wz, dokument utifrån, dokument standard prestasi, dokument sad, dokument në anglisht, act në shqip
dokument në anglisht