perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

drenushë në anglisht

Fjalë: drenushë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): deer, doe, hind, roe
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht drenushë, drenushë në anglisht, deer në shqip
drenushë në anglisht

Fjalë të ngjashme

tokë e përgjakur plumb bob