perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në anglisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (16): timber, ligneous, timbered, wood, wooden, woodenly, woodwork, woody, lumber, tree, woodworking, arboreal, forest, sylvan, woodland, woodsy
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në anglisht, timber në shqip
dru në anglisht