perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në anglisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): tobacco, tobacco-plant
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në anglisht, tobacco në shqip
duhan në anglisht

Fjalë të ngjashme

shimon shkop llogari pujol