perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në anglisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (9): and, et, again, also, likewise, so, either, nor, too
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në anglisht, and në shqip
edhe në anglisht