perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në anglisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (22): exhibition, exposition, exposure, demo, demonstration, display, pageant, parade, presentation, preview, show, depiction, introduction, opening, performance, representation, theatrical, institute, lecture, talk, exhibit, expo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht ekspozitë, ekspozitë në anglisht, exhibition në shqip
ekspozitë në anglisht

Fjalë të ngjashme

varg pr muze salon dhimbje fyti