perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

elefant në anglisht

Fjalë: elefant (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (1): elephant
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht elefant, elephant wiki, elephant toothpaste, elephant tattoo meaning, elephant man, elephant games, elefant në anglisht, elephant në shqip
elefant në anglisht