perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

enigmatik në anglisht

Fjalë: enigmatik (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): enigmatic, enigmatical, cryptic, mysterious, puzzling
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht enigmatik, enigmatik çağ, enigmatik soundcloud, enigmatik solution, enigmatik records, enigmatik rap, enigmatik në anglisht, enigmatic në shqip
enigmatik në anglisht