perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në anglisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (14): aroma, fragrance, odour, savour, scent, zest, smell, stench, nosing, gnawing, northeaster, wind, perfume, sickly
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht erë, erë në anglisht, aroma në shqip
erë në anglisht