perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në anglisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): etiquette, label, tab, ticket, tag, sticker
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht etiketë, etiketë në anglisht, etiquette në shqip
etiketë në anglisht