perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fëmijë në anglisht

Fjalë: fëmijë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (19): brat, gamin, kid, nestling, babe, baby, child, chit, papoose, toddler, tot, weanling, youngling, youngster, abate, decrease, diminish, lessen, shrink
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht fëmijë, fëmijë në anglisht, brat në shqip
fëmijë në anglisht