perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në anglisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (17): criminal, culprit, delinquent, felon, lawbreaker, law-breaker, offender, outlaw, perpetrator, violator, wrongdoer, administer, artificer, author, doer, maker, trespasser
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në anglisht, criminal në shqip
fajtor në anglisht