perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në anglisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (12): gain, win, earn, deserve, merit, achieve, acquire, attain, conquer, procure, score, profit
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht fitoj, fitoj në anglisht, gain në shqip
fitoj në anglisht