perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flak në anglisht

Fjalë: flak (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): cast, chuck, fling, hurl, slam, whop
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht flak, flax seeds, flakboy, flak tower, flak photo, flak meaning, flak në anglisht, cast në shqip
flak në anglisht