perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fluturoj në anglisht

Fjalë: fluturoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (9): flitter, fly, flit, navigate, swim, dart, dash, flee, skitter
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht fluturoj, ganja fluturoj, fluturoj nje flutur, fluturoj ne fantazi, fluturoj ne enderr, fluturoj dallendyshja tekst, fluturoj në anglisht, flitter në shqip
fluturoj në anglisht