perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fole në anglisht

Fjalë: fole (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (6): input, nest, outlet, receptacle, socket, nestle
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht fole, folie douce, folie a deux, fole høkerkro, fole gøtt, fole 150, fole në anglisht, input në shqip
fole në anglisht