perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

forcoj në anglisht

Fjalë: forcoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (30): caracole, harden, inure, quench, temper, toughen, refresh, strengthen, invigorate, reassure, set, cement, confirm, fortify, reinforce, strengthened, entrench, fix, preserve, solidify, stiffen, amplified, amplify, brace, broaden, buttress, consolidate, intensify, magnify, reassert
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht forcoj, forcoj në anglisht, caracole në shqip
forcoj në anglisht