perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në anglisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): fortress, stronghold, fastness, tower
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht fortesë, fortesë në anglisht, fortress në shqip
fortesë në anglisht