perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në anglisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (10): blast, snowstorm, storm, tempest, thunderstorm, gale, attack, escalade, onset, onslaught
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht furtunë, furtunë në anglisht, blast në shqip
furtunë në anglisht