perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në anglisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): clipper, clippers, scissors, shears
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht gërshërë, gërshërë në anglisht, clipper në shqip
gërshërë në anglisht