perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në anglisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (19): blemish, blunder, bug, defect, deviation, erratum, error, fallacy, fault, flaw, glaring, glitch, misapprehension, mistake, stumble, lapse, miscarriage, slip, slip-up
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në anglisht, blemish në shqip
gabim në anglisht

Fjalë të ngjashme

granbull build muze noordwijk zotlink