perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gazetar në anglisht

Fjalë: gazetar (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): broadcaster, gazetteer, journalist, pressman, reporter
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht gazetar, gazetat kosovare, gazetar sportiv, gazetar significado, gazetar milaim zeka, gazetar duke qeshur, gazetar në anglisht, broadcaster në shqip
gazetar në anglisht

Fjalë të ngjashme

ferdinand xhaxha privat club berlin