perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjel në anglisht

Fjalë: gjel (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (9): chanticleer, cock, fowl, rooster, faucet, spout, stopcock, tap, weathercock
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht gjel, gjel me pershesh, gjel i mbushur, gjel deti me pershesh, gjel deti me patate, gjel deti me oriz, gjel në anglisht, chanticleer në shqip
gjel në anglisht