perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjeografik në anglisht

Fjalë: gjeografik (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): geographic, geographical
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht gjeografik, rrjeti gjeografik, mjedisi gjeografik, kuiz gjeografik, globi gjeografik, fjalor gjeografik, gjeografik në anglisht, geographic në shqip
gjeografik në anglisht