perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gju në anglisht

Fjalë: gju (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): elbow, knee
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht gju, gju result, gju mail, gju logo, gju hisar result, gju hisar, gju në anglisht, elbow në shqip
gju në anglisht