perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gozhdë në anglisht

Fjalë: gozhdë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (10): hob, hobnail, nail, stud, tack, spike, sprig, fingernail, finger-nail, toenail
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht gozhdë, gozhdë në anglisht, hob në shqip
gozhdë në anglisht