perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në anglisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (12): woman, female, feminine, womanish, womanly, dame, femme, mama, missus, cow, marchioness, wife
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në anglisht, woman në shqip
grua në anglisht