perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në anglisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (20): bloc, block, notepad, pad, pile, pulley, heap, huddle, jumble, peck, ton, prism, stack, bonfire, cellar, cog, down, heaped, pyre, stake
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në anglisht, bloc në shqip
grumbull në anglisht