perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në anglisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (34): bevy, class, flock, group, heap, horde, phalange, phylum, shoal, troupe, band, batch, body, bunch, circle, classification, gang, lot, posse, set, squad, troop, aggregate, assembly, combination, complex, duo, ensemble, functionality, modulus, nexus, syndrome, team, unit
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në anglisht, bevy në shqip
grup në anglisht