perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guaskë në anglisht

Fjalë: guaskë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (16): shell, conch, scallop, carapace, crock, crust, eggshell, hull, shard, husk, nutshell, peel, pod, rind, scale, skin
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht guaskë, guaskë në anglisht, shell në shqip
guaskë në anglisht