perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në anglisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (20): beep, buzz, chink, clang, clink, clunk, drone, hum, jangle, jar, jingle, tingle, tinkle, twang, whir, whiz, zoom, boohoo, sound, hiss
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht gumëzhin, gumëzhin në anglisht, beep në shqip
gumëzhin në anglisht