perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në anglisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (18): brave, valiant, doughty, gallant, manful, manly, stalwart, stout, strenuous, strong, adventurous, bold, courageous, daredevil, hardy, plucky, valorous, warred
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në anglisht, brave në shqip
guximtar në anglisht