perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në anglisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (12): adumbration, element, ghost, shade, shadow, umbrage, darkness, duller, dusk, gloom, murk, obscurity
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në anglisht, adumbration në shqip
hije në anglisht

Fjalë të ngjashme

pranoj francis trotuar uz