perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në anglisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (7): borrow, lend, lent, loan, grant, vest, rent
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në anglisht, borrow në shqip
huaj në anglisht

Fjalë të ngjashme

di vaio dua kar bashkë ndërtojmë