perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në anglisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (12): lose, mislay, shed, loose, execute, forfeit, lost, miss, flocculate, precipitate, stray, astray
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në anglisht, lose në shqip
humbas në anglisht