perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në anglisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (12): individual, personal, respective, separate, singular, peculiar, mono, single, singleness, sole, particular, several
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në anglisht, individual në shqip
individual në anglisht

Fjalë të ngjashme

tregtar flamujsh tregime