perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në anglisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (1): industry
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në anglisht, industry në shqip
industri në anglisht

Fjalë të ngjashme

gajah tulus mp3 po jo ndoshta