perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në anglisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (8): miscarry, neither, no, nope, not, un, uncertainly, without
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në anglisht, miscarry në shqip
jo në anglisht

Fjalë të ngjashme

lodh rajput fyerje shqip