perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në anglisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (9): bite, bug, clash, fret, gnaw, itch, nibble, snap, sting
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kafshoj, kafshoj në anglisht, bite në shqip
kafshoj në anglisht