perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kalli në anglisht

Fjalë: kalli (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (2): ear, spike
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kalli, kali wikipedia, kali tu qi, kali ne enderr, kali linux tutorial, kali linux download, kalli në anglisht, ear në shqip
kalli në anglisht

Fjalë të ngjashme

vdes noizy mbuloj per beba arij mousa