perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në anglisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (18): chief, head, pate, capital, pommel, warhead, header, captain, caption, heading, headline, head-line, inscription, letterhead, preamble, screamer, frontlet, noggin
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kokë, kokë në anglisht, chief në shqip
kokë në anglisht

Fjalë të ngjashme

tog wears pellgu ujembledhes