perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokërr në anglisht

Fjalë: kokërr (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (9): cereal, corn, corning, crop, grain, bean, fine, grist, kernel
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kokërr, kokërr në anglisht, cereal në shqip
kokërr në anglisht