perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në anglisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (18): argue, assert, command, confirm, demonstrate, lead, prove, submit, vindicate, bid, cause, make, prescribe, tell, dictate, order, bespeak, indent
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht komandoj, komandoj në anglisht, argue në shqip
komandoj në anglisht