perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në anglisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (8): button, knob, accent, paperweight, paper-weight, pressure, pushbutton, push-button
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht kopsë, kopsë në anglisht, button në shqip
kopsë në anglisht

Fjalë të ngjashme

një klik tumor mashkullor malar flush