perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në anglisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (21): area, expanse, extent, premise, region, space, stretch, terrene, territory, tract, ambit, circumference, district, precinct, township, rayon, yard, belt, partition, sector, zone
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht krahinë, krahinë në anglisht, area në shqip
krahinë në anglisht